Детски отбор бе задържан при пренасяне на 400 кг марихуана
Детски футболен отбор от Парагвай, отправящ се на турнир в Чили, бе задържан на границата за опит да превози с автобус 400 килограма марихуана. Родителите на играчите, които са на 14 и 15-годишна възраст, както и ръководството на клуба, са били излъгани от неизвестно лице, което е предложило да бъде сформиран отбор за участие в турнир в столицата на Чили Сантяго.
Самите футболисти се завърнали в Асунсион след четиридневен арест, а водачът на автобуса, неговият помощник и собственикът са арестувани от агентите на Службата за борба с наркотиците на Чили.
- Бивш играч от НБА беше арестуван за над 30-и път в живота си
- Аржентински депутат защити националния отбор от обвиненията в расизъм
- Фен на Тигре беше прострелян след победата над Насионал в Южноамериканската купа
- Розалия се извини след скандала около публикацията си след финала на Мондиал 2026
- Почина бащата на Маурицио Сари
- Спортният журналист Лука Еспозито е убит в Южна Италия
- Президентът на футболната федерация на Кюрасао подаде оставка заради онкологично заболяване
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]