Гроскройц се извини за облекчаването си по малка нужда в хотела
Защитникът на Борусия Дортмунд Кевин Гроскройц се извини за неотдавнашния инцидент след поражението от Байерн във финала за Купата на Германия. Както е известно, 25-годишният футболист в състояние на алкохолно опиянение се облекчи по малка нужда във вестибюла на берлинския хотел.
"Бях съсипан след мача. Плановете ни бяха да спечелим мача, толкова много искахме да завоюваме Купата. Поднасям своите извинения", заяви Гроскройц.
По-рано през годината бранителят се забърка в друг неприятен инцидент, когато бе обвинен, че с дюнер е замерил човек.
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
- Компани: Това бе страхотна реклама за Бундеслига
- Анонс на 24-ти кръг на Бундеслигата – срещите в неделя
- Байерн прекърши Борусия Дортмунд
- Борусия Дортмунд и Байерн Мюнхен няма да се победят
- Нико Ковач: Поздравявам Аталанта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]