ФА глоби Сагбо заради изказванията му в интернет
Футболната асоциация на Англия (ФА) глоби нападателя на Хъл Сити Яник Сагбо с 15 000 паунда във връзка с коментарите на играча в социалните мрежи относно антисемисткия жест, който демонстрира Никола Анелка. Сагбо подкрепи Анелка и сега ще трябва да заплати глоба и да премине пълен курс по запознаване с историята на този жест.
По-рано се съобщаваше, че ФА е повдигнала обвинения срещу Сагбо и Асу-Екото след техните мнения в интернет.
Както е известно, Анелка бе наказан за пет мача заради своя жест, а по-късно УБА разтрогна договора си с французина.
- ЛГБТ символика на мача между Египет и Иран въпреки възраженията
- Автомобил се вряза в празнуващи фенове на Мексико след победата над Чехия
- Естер Експосито отвърна на критиците: Феминизмът не означава да спреш да танцуваш
- Изследване откри връзка между политическите възгледи и предпочитанията към Меси или Роналдо
- L'Equipe отстрани водеща след критики към Доку по време на Мондиал 2026
- Холанд обърка Мерилин Монро със Сидни Суини и разсмя всички
- Мистериозен момент в ефира на DAZN: Кенче с газирана напитка се придвижи само по масата
- Президентът на футболната федерация на Бразилия е заподозрян в корупция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]