Питбул представи официалната песен на Мондиал 2014 (видео)
Официалната песен на Световното първенство по футбол в Бразилия бе представена на страницата на американо-кубинският рапър Питбул в Youtube. Песента, носеща името We Are One е в изпълнение на Питбул, Дженифър Лопес и бразилската певица Клаудия Лейте. Композицията намери място в албум от песни за Мондиал 2014, който е озаглавен One Love, One Rhythm.
Официалната песен на първенството ще звучи по време на церемонията по откриването на турнира, която ще се състои на 12 юни в Сао Паулу на стадион "Арена". След края на церемонията ще се състои стартовия мач на Мондиал 2014 Бразилия - Хърватия.
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]