Играч на Гранада бе уличен в употреба на кокаин
Крилото на Гранада Дани Бенитес бе уличен в употреба на наркотици. На 16 февруари футболистът влезе като резерва в 61-та минута на мача с Бетис и проведе на терена 18 минути, след което бе изгонен. След края на срещата Бенитес премина допинг-тест, който даде положителен резултат за наличие на кокаин в организма на спортиста. Сега 26-годишният футболист е заплашен от дисквалификация за 2 години.
Бенитес през 2009 година премина в италианския Удинезе от Майорка и до този момент играе под наем за Гранада, който е във владение на собствениците на Удинезе семейство Поцо. Контрактът на Бенитес е до 2015 година.
През 2012 година футболистът бе наказан с тримесечна дисквалификация за това, че хвърли бутилка по съдията Клос Гомес по време на мач с Реал Мадрид.
- Годеж в Индиън Уелс: №1 в света Арина Сабаленка каза „да“
- Последно сбогом с легендата на ЦСКА Георги Велинов
- Оливер Гласнер остана без книжка за шест месеца
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]