УЕФА може да накаже Байерн заради банер
УЕФА възнамерява да накаже БАйерн Мюнхен за провокационен банер, който фенове на баварците издигнаха по време на вчерашната среща от Шампионска лига против Арсенал. Както съобщава Sky Sports, посланието на банера е носило хомофобски характер и е било насочено към полузащитника на лондончани Месут Йозил.
Официалният представител на УЕФА вече е съобщил, че неговата организация ще се заеме с инцидента на вчерашния мач на "Алианц Арена", който завърши при резултат 1:1.
- Тиери Анри: Кварацхелия и Дембеле са кошмар за всяка защита
- Хари Кейн посочи фаворита за финала в Шампионската лига
- Нойер остава в Байерн и през следващия сезон
- Шеф на Байерн постави под въпрос съдийството срещу ПСЖ
- Хари Кейн: Имахме достатъчно положения, за да стигнем до финала
- Ал-Хелаифи: Казах на отбора, че това е нашият стадион
- Нойер: Липсваше ни убийствен инстинкт в атака
- Луис Енрике: Показахме характер срещу Байерн, заслужихме втори пореден финал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]