Играчи на Суонзи се сдърпаха, пристигна и полиция
На тренировка на Суонзи е възникнал конфликт между защитниците Гари Монк и Чико Флорес. Според информация на ITV, наложило се е дори да бъде извикана полиция, която е охладила разгорещените глави. Инцидентът се е случил в петък, когато отборът се е готвел за срещата от 22-я кръг на Висшата лига на Англия с Тотнъм.
"Монк и Флорес наистина обмениха реплики, но това вече не е рядкост по време на тренировки на всеки един клуб. Но никакви заплахи и удари не са разменяни. Изглежда, че някой е позвънил на полицията. Органите на реда дойдоха и видяха, че няма нужда да се намесват. Инцидентът е разрешен", заяви представител на Суонзи.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]