Наркотърговци се възползват от лицето на Неймар
Бразилските търговци на наркотици измислиха прост и в същото време много успешен начин за реализиране на своята продукция. Според информациите, в бразилския щат Сан Пауло е бил задържан 27-годишен мъж, търгуващ с кокаин. Заради по-успешната реализация в най-голямата страна на Южна Америка, смъртоносното вещество се продавало в капсули с изображението на нападателя на националния отбор на Бразилия Неймар.
Работата е в това, че търговците са решили да се възползват от безграничната любов на бразилците към футбола, а и от "неймароманията" в страната.
От въпросният търговец са иззети 31 капсули, на всяка от тях имало изображение на Неймар.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]