Датският фен бил намушкан от свои
Датската полиция обяви, че привърженикът на Копенхаген, който бе намушкан в Торино в навечерието на мача с Ювентус в Шампионска лига, се е наранил след кавга със свои сънародници. По-късно се разбра, че потърпевшият е отказал да се обърне към местната полиция и дори да се обърне към медицинските органи в Торино, предпочитайки вместо това да присъства на мача от Шампионска лига.
В инцидента са участвали само фенове на Копенхаген, а информацията за намеса на ултраси на Ювентус се оказва, че не отговаря на истината.
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]