Френският Сенат подгони Монако
Членовете на френския Сенат предложиха да бъдат задължени чуждестранните клубове, играещи в първенствата на Франция да заплащат данъци съгласно френското данъчно законодателство. Инициативата ще засегне и Монако, който продължава да се отчита на властите в Княжеството.
Ако поправката бъде приета, новият 75-процентов данък ще засегне и Монако. Очаква се поправката да бъде разгледана на заседание на сената, което ще се състои на 20 декември.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]