Меси половин час отговорял на въпросите на съдиите
Нападателят на Барселона Лионел Меси и неговият баща Хорхе се изправиха пред съда по делото за укриване на данъци. Първоначално е бил разпитан бащата на аржентинския футболист, след което, в продължение на малко повече от половин час, на въпросите на съдии е отговарял играча.
След края на заседанието Лионел и Хорхе напуснали сградата на съда с различни автомобили. За детайлите от делото разказва адвокат Кристобал Мартел.
"Семейство Меси искаше да действа открито, предпочете да сътрудничи и днес всичко премина в тази посока. За всички е ясно, че намерение за измама няма, а единствено и само желание за разрешаване на ситуацията", заяви Мартел.
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Андухар Оливер: Ситуацията с Мусо и Фермин е дузпа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]