Лудият смени 19-ти клуб в своята кариера
Уругвайският нападател Себастиан Абреу, известен също така с прякора "Лудия", подписа договор с 19-я клуб в своята кариера. 36-годишният футболист ще играе за аржентинският Росарио Централе, след като през миналия сезон защитаваше цветовете на Насионал Монтевидео.
Също така трябва да отбележим, че Абреу, който е участник на два Мондиала в състава на уругвайския национален отбор, за 17 години професионална кариера това е неговия 23-ти трансфер.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]