Треньор напусна отбора след нападение на фенове
Старши-треньорът на иранския Мес Керман Моджтаба Тагхави напусна своя пост заради нападение от страна на феновете, съобщава авторитетния сайт за футболни новини Goal.com. Според информацията, запалянковците са останали недоволни от резултатите на отбора, който финишира на 9-то място след края на миналия сезон.
Тагхава се задържа на своя пост само два месеца. Няколко дни преди старта на новия шампионат, около 40 привърженици на тима успели да влязат в базата на Мес Керман и да нападнат треньора и помощника му.
След инцидента специалистът обяви, че контрактът му с клуба е разтрогнат поради опасната обстановка около отбора.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]