Хакери атакуваха сайта на Мондиал 2014
Сайтът на Мондиал 2014, който ще се състои в Бразилия, снощи беше атакуван от хакери. На страницата на сайта се появи видео, показващо как бразилската полиция разгонва демонстранти със сълзотворен газ в столицата Бразилия. На видеото са показани хора, скандиращи "Не на насилието".
В шапката на сайта хакерите поместиха текст, призоваващ всички хора да не посещават Мондиала.
По-рано се разбра, че около 200 човека затвориха главната магистрала на столицата в знак на протест срещу корупцията около строителството на спортните обекти, чиито цени няколко пъти надхвърлиха нормалните стойности.
- Интер Маями удължи партньорството си с Adidas до 2031 година
- В Италия треньор се преоблече като свещеник, за да ръководи отбора
- Неймар прекара уикенда на покер масата след пропуска от селекцията на Бразилия
- Снимка за над 15 милиона евро: Роналдо и Джорджина отново впечатляват
- Жабер: Очаквам това ново приключение с вълнение
- Първи обвинен за влизане без билет на мач в Англия след новия закон
- Бербатов с нов прякор след скандала с оръжие в София
- Сидни Суини изненада моминско парти в Лисабон и се превърна в хит в социалните мрежи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]