Задържаха футболист по време на мач (видео)
В Румъния представители на органите на реда задържаха престъпник по време на футболна среща. Според информацията, служителите на специалните служби са изскочили на терена и са проснали на тревата всички участници в мача.
Целта на органите на реда била залавянето на някой си Сорин Удря, лидер на престъпна група. Интересното е, че бандитът през този сезон се е регистрирал да играе за един от отборите от четвърта румънска дивизия.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]