Пребиваването на Скуадра Адзура в Бразилия започна със скандал
Пребиваването на националния отбор на Италия в Бразилия не започна по най-добрия начин. Както е известно, "Скуадра Адзура" ще вземе участие в започващия тази събота турнир за Купата на Конфедерациите. В неделя европейските вицешампиони излетяха за Южна Америка с два тона макаронени изделия, консерви от домати и зехтин, които се допускат да бъдат внасяни в Бразилия.
Част от останалата храна обаче, като прошуто, колбаси и пармезан бяха конфискувани от митническите власти, защото "адзурите" не разполагат с необходимите разрешения за внос на стоките.
Случаят предизвика истински скандал, а италианските дипломати вече влязоха във връзка с бразилските служители в опит да се издадат необходимите документи и стоката да бъде освободена.
- Бербатов с нов прякор след скандала с оръжие в София
- Сидни Суини изненада моминско парти в Лисабон и се превърна в хит в социалните мрежи
- Доналд Тръмп и спортът: от голфа и UFC до влиянието върху световния футбол
- Фенове на Челси и Страсбург готвят общ протест срещу собствениците
- Шакира взриви интернет с безкомпромисен хит срещу Пике
- Меси участва в новия клип на Тини Стоесел заедно с Родриго Де Паул
- Коя е Ирен Есер – актрисата, свързвана с Икер Касияс?
- 19-годишен шампион по борба бе екзекутиран в Иран след спорен процес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]