Ювентус - Палермо може да се играе пред празни трибуни
Мачът от 35-я кръг на Серия А между Ювентус и Палермо най-вероятно ще се играе при закрити врати. Според италианските медии, това най-вероятно ще бъде наказанието, което торинци могат да понесат за расистките викове на запалянковците по време на снощния двубой с Милан.
Както е известно, торинските тифози имитираха звуци, които издават маймуните, като акцията бе отправена към полузащитника на "росонерите" Кевин-Принс Боатенг.
Преди дербито запалянковците на Ювентус публикуваха заявление, в което призоваха феновете да не обиждат тъмнокожите футболисти на противника, но изглежда, че това не е оказало нужния ефект върху някои привърженици на "бианконерите".
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]