Насионал отстрани побойник
Защитникът Локомотив Москва Мануел да Коща, който в момента играе под наем в португалския Насионал е отстранен от тренировките и мачовете на отбора, след като нападна свой съотборник, съобщи Record. Това решение на Насионал ще важи до провеждане на дисциплинарна проиверка.
Според информацията, инцидентът е станал след мача от 22-я кръг на португалското първенство Насионал - Рио Аве (1:1), в който Да Коща беше изгонен. Конфликтът се е разгорял в съблекалнята, след като съотборниците на играча са му напомнили по какъв начин трябва да се държи на терена. Разговорите прераснали във взаимни обвинения, след което Мануел да Коща неочаквано се нахвърля върху съотборника си и го удря няколко пъти с юмруци.
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Сидни Суини направи признание за Кристиано Роналдо
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Коя е Пени Лейн? Моделът, който стана вирусен в социалните мрежи след откъс от интервю
- YouTube звезда стана съсобственик на клуб – мечтае за Висшата лига
- Дончич празнува рождения си ден с Джокович след победата на Лейкърс
- Тръмп за Иран и Мондиал 2026: Не ме интересува дали ще участват
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]