Балотели се оказа в центъра на расистки скандал
Футболистът на Милан Марио Балотели се оказа в центъра на расистки скандал, съобщава La Repubblica. Според информация на изданието, по-малкият брат на президента на миланския клуб Силвио Берлускони - Паоло, по време на политически митинг в Монца е бил заснет от репортери да нарича футболиста „малък семеен негър".
Този коментар предизвика възмущение в Италия, особено след инцидента с Кевин-Принс Боатенг, който получи подкрепата на Силвио Берлускони след инцидента с прекратяването на приятелския мач с Про Птрия.
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
- Милан претърпя шокиращо първо поражение от 24 кръга
- Как се строи нов италиански гранд
- Милан ще повали Парма
- Милан е във връзка с AIA след спорните съдийски решения
- Стана ясно какво е казал Алегри на Фабрегас
- Фабрегас: Много съм горд от това силно представяне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]