Уволнили Жардим, защото е спал със съпругата на президента?
Причината Леонардо Жардим да бъде уволнен от поста старши-треньор на Олимпиакос Пирея е била сексуална връзка с жената на клубния президент Евангелос Маринакис, твърдят медиите в южната ни съседка. Както е известно, в понеделник гръцкият гранд обяви, че прекратява взаимоотношенията си с португалският специалист. Новината силно изненада местната футболна общественост и предизвика многобройни дебати, тъй като под ръководството на Жардим Олимпиакос не загуби нито една среща - в 17 мача от шампионата на страната гръцкият отбор записа 14 победи и 3 равенства и е лидер в класирането с десет точки пред втория ПАОК.
Според последни информации обаче Леонардо е имал сексуална връзка със съпругата на собственика на клуба Атанасия Маринакис. Изглежда, че босът е разбрал за това нещо и е стигнал до крайното решение.
„Приятели, след моето уволнение не съм в състояние да отговоря на вашите въпроси. Прегръщам ви", обяви самият Жардим.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]