Съседи се принудиха да изпратят полиция в дома на Джерард
Съседи на лидера на Ливърпул и националния отбор на Англия Стивън Джерард са били принудени да се обърнат към полицията, за да укротят гостите на 32-годишния футболист. Според информациите, компанията си устроила шумна нощна веселба, като музиката, излизаща от дома на Джерард се чувала на стотици метри наоколо.
„При нас постъпи жалба за вдигане на шум и прекалено силна музика. Извикаха ни около два часа през нощта, патрулиращите полицаи разговаряха със собственика на къщата и повече нищо не сме предприемали", разказа представител на полицията.
Сред гостите на Джерард се намирали комика Джон Бишоп, певицата Ребека Фъргюсън, Гари Кюел и съпругата му Шери Мърфи и няколко други човека.
Това не е първият случай, когато капитанът на „червените" става нарушител на обществения ред. Според съседи, Стивън редовно си организирал пиянски гуляи, а на молбите на околните да се държи примерно поне вечер, капитанът на Ливърпул отговарял с високомерие.
- Ливърпул се раздели с още трима души от щаба на Арне Слот
- Мак Алистър може да напусне Ливърпул през лятото
- Ван Дайк: Жегата ще е еднаква за всички на Мондиал 2026
- Роберто Мартинес: Диого Жота е светлината, която ще води Португалия на Мондиал 2026
- Джон Тери: Надявам се Ливърпул да съжалява, че не назначи Шаби Алонсо
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Кенет Айххорн отхвърли Ливърпул и избра да остане в Германия
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]