Полузащитник на Пескара загуби съзнание по време на тренировка
Полузащитникът на Пескара Хуан Кинтеро загуби съзнание по време на вчерашната тренировка на отбора и спешно беше откаран в една от близките болници. Малко по-късно от здравното заведение съобщиха, че ситуацията е овладяна и футболистът се намира в нормално състояние. Тази информация беше потвърдена още един път (около 7 часа българско време).
Както отбелязват докторите, причина за загубата на съзнание най-вероятно е станала алергична реакция в следствие на употребата на продукти или напитки, които Кинтеро е употребил малко преди това.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]