Испанската полиция задържа Балак
Бившият играч на националния отбор на Германия Михаел Балак беше арестуван от полицията в Испания. Причината за това е, че известният немец е управлявал личния си автомобил със скорост от 210 километра в час, докато максимално разрешената в пиринейската държава е 120км/ч.
Срещу Балак е заведено бързо производство и още същият ден бившият футболист е осъден да заплати глоба в размер на 450 евро.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
258
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]