Футболист от Бундеслигата бере душа в болница
Полузащитникът на Хофенхайм Борис Вукчевич е катастрофирал тежко със своя автомобил и е с опасност за живота си, тази новина съобщи Bild, позовавайки се на информация от клуба, откъде обаче отказват да дадат подробности за случилото се. Немската преса съобщава единствено, че Вукчевич е шофирал с висока скорост и е разбил автомобила си в камион. Шофьорът на камиона е леко ранен.
22-годишният немец от хърватски произход премина през лятото на 2008 година в Хофенхайм от школата на Щутгарт. До момента той е изиграл 78 мача в Бундеслигата, в които е вкарал 6 гола. Последното си попадение Вукчевич отбеляза при загубата 3:5 от Фрайбург в третия кръг.
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
- Мистър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]