Арестуваха Ел-Хаджи Диуф
Нападателят на Донкастър Роувърс Ел-Хаджи Диуф бе арестуван заради сбиване в нощният клуб The Circle в Манчестър, съобщи новината Sky Sports. В полицията е бил разпитан и защитникът на Куинс Парк Рейнджърс Антон Фърдинанд, а в резултат на инцидента, който е станал в ранните часове на неделя, в болницата се намира 33-годишен мъж с рани по главата и шията.
Бившият играч на Болтън, Ливърпул и Глазгоу Рейнджърс е арестуван направо на мястото на местопрестъплението, а в ареста се намират други петима мъже, чиито действия тепърва ще се разследват от полицията.
Клубът The Circle е известен с това, че е посещаван само от професионалните футболисти на Манчестър Юнайтед и Сити, актьори от „Коронейшън Стрийт" и звезди от риалити шоуто Биг Брадър.
- Ливърпул не е получил оферти за Коди Гакпо
- Ливърпул проявява интерес към Камавинга
- Салах получи контузия срещу Иран, Египет чака резултатите от изследванията
- Ливърпул набеляза три алтернативи, ако не привлече Ян Диоманде
- Виктор Муньос: Разговорът с Ираола ме убеди да избера Ливърпул
- РБ Лайпциг отхвърли и втора оферта на Ливърпул за Ян Диоманде
- Ливърпул отново влиза в битка с Нюкасъл за белгийски талант
- Ливърпул постави цена от 60 милиона паунда на Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]