Стилиян Петров е болен от левкемия
Капитанът на Астън Вила Стилиян Петров е диагностициран с остра левкемия, съобщи ужасяващата новина официалният сайт на бирмингамския клуб. Страшната диагноза е поставена в резултат серия от медицински изследвания, на които се подложи българският национал, заради треската, която получи след загубата от Арсенал миналата събота.
„Ние очакваме да научим повече за състоянието на Стилиян и правим всичко възможно за да подкрепим него и семейството му. През това време ние молим да уважите неприкосновеността на личния живот на Стилиян и обещаваме, че ще споделим с вас всяка информация, която получим. Стилян ще получи от Вила всяка частица любов и подкрепа и ние трябва да му помогнем да доведем нещата до положителен резултат", се казва в официалният сайт на Вила.
- Емери: През лятото ни третираха най-лошо
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Емери постави клубен рекорд
- Дубъл на Мален помогна на Вила да победи Йънг Бойс
- Анонс на 12-ти кръг от Висшата лига
- Три клуба от ВЛ се интересуват от нападател на Реал Мадрид
- Санчо е близо до вземане на решение за бъдещето си
- Три клуба от ВЛ се интересуват от Игор Тиаго
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]