Джерард стана първият футболист в света, на чието име кръстиха хотел
Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард стана първият футболист в света, на чието име бе кръстен хотел. Строителството на обществената сграда започна през 2010 година и в края на миналата година хотел "Steve G" бе официално открит в индонезийския град Бандунг. Собствениците на компанията Тхe Maja House Groupр на която принадлежи хотела са големи поклонници на Ливърпул, поради което изборът на име не е представлявал особена трудност за тях.
Интериорът на хотела много напомня за мърсисайдския клуб. Тук се виждат плакати на Кени Далглиш, Майкъл Оуен, Луис Суарес и на самия Джерард разбира се. Мебелите пък са в стил, повлиян от атрибути свързани с клуба.
- Арне Слот се сбогува с Ливърпул след уволнението си
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Ливърпул уволни Арне Слот, Ираола е фаворит за наследник
- Саудитски клуб отправи примамлива оферта към Мохамед Салах
- Челси следи внимателно ситуацията около Флориан Вирц
- Ливърпул натиска за бърза сделка с Яан Диоманде
- ПСЖ е фаворит за подписа на Ибрахима Конате
- Жаке обясни защо е избрал Ливърпул, а не Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]