Легендата Роналдо започна годината в болница
Бившият бразилски национал Роналдо прекара кратко време в болница заради остра заразна тропическа треска. 35-годишният доскорошен нападател, който официално сложи край на кариерата си през миналата година, съобщи новината в своята страница в Туитър.
"Започнах годината с треска и бях за кратко време в в болница. В момента се възстановявам вкъщи. Благодаря на всички за загрижеността", пише Роналдо, който показа и свои снимки в болницата.
Инфекциозно заболяване се предава чрез ухапване от насекоми и се характеризира с обриви и болки в главата и ставите.
- Арестуваха бивш футболист на ЦСКА, Ботев и Локо Пловдив
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Симеоне разполага с около 180 апартамента в Мадрид
- Почина легендата на бразилския баскетбол Оскар Шмидт
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Тежък удар: селекционерът по минифутбол Николай Михов е получил инсулт
- Фондове от Персийския залив ще вложат 24 млрд. в сделката на Paramount
- Прокуратурата изисква медицинските данни на Тайгър Уудс
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]