Полицията арестува Катърмол и Никлас Бендтнер
Двама футболисти на Съндърланд в лицето на полузащитника Лий Катърмол и нападателя Никлас Бендтнер са били арестувани от полицията на Нюкасъл за нанесени щети на автомобили. Произшествието се е случило на 6 декември в десет часа вечерта местно време. Едва вчера обаче, 15 декември, полицията е открила двамата вредители, които се оказали капитана и основният нападател на „черните котки".
„Полицията може да потвърди, че в четвъртък, 15 декември двама млади хора на възраст 23 години са арестувани по подозрение в нанасяне на щети. Арестът е в резултат на разследване на фактите по причиняване на щети на няколко автомобила в центъра на Нюкасъл във вторник, 6 декември", се казва в съобщение на полицията.
От Съндърланд отказаха коментар на арестите на двамата.
Настоящият инцидент е втори свързан с Бендтнер за по-малко от седмица . Както вече FUTBOL TV съобщи, нападателят предизвика скандал в заведение за общестрвено хранене след като отказа да заплати парче пица.
- Аржентински депутат защити националния отбор от обвиненията в расизъм
- Фен на Тигре беше прострелян след победата над Насионал в Южноамериканската купа
- Розалия се извини след скандала около публикацията си след финала на Мондиал 2026
- Почина бащата на Маурицио Сари
- Спортният журналист Лука Еспозито е убит в Южна Италия
- Президентът на футболната федерация на Кюрасао подаде оставка заради онкологично заболяване
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Радост в ЦСКА 1948: Огнян Младенов стана баща на момиченце
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]