Селекционерът на Южна Корея получи смъртни заплахи след отпадането
Селекционерът на Южна Корея Хон Мьон-бо е получил смъртни заплахи след отпадането на националния отбор още в груповата фаза на Световно първенство по футбол 2026.
Според информация на Actu Foot потребител в социалните мрежи, представил се за американски гражданин, е публикувал съобщение, в което заплашва, че ще убие наставника при завръщането му на летището в Южна Корея.
Местната полиция вече е започнала разследване по случая. Органите на реда са засилили мерките за сигурност на няколко места, които Хон Мьон-бо трябва да посети, включително и на летището при пристигането му в страната.
По информация на изданието заподозреният, отправил заплахите, се издирва активно от властите.
- Висшата лига отстрани съдия заради разследване за неподходящо поведение с жена
- Съсобственикът на Лийдс Джед Йорк е задържан при операция срещу проституцията
- Дана Уайт се намесил срещу преследвач на Нина Драма и му наложили забрана за полети
- Гари Линекер започва нова роля в Netflix
- Реал Мадрид стана партньор на Гран при на Испания във Формула 1
- Рахим Стърлинг е заплашен от две години затвор след три обвинения
- Мюлер, Хумелс и Ян Зоммер придобиха 90% от акциите на Ещтрела Амадора
- Романо Флориани Мусолини дебютира за Лацио на стадиона, открит от прадядо му Бенито Мусолини
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]