7 фена на ПАОК загинаха в Румъния
Микробус, превозващ 10 фенове на ПАОК, се сблъска с камион на магистрала в Румъния, убивайки седем фенове и ранявайки още трима, според Skai TV . Автобусът е пътувал от Гърция през Румъния до Франция за мача на отбора срещу Лион от 8-ия кръг на Лига Европа.
Според източника, инцидентът е станал през деня на магистрала DN6-E70. Микробусът се е опитал да изпревари друго превозно средство, но преди да успее да се върне в лентата си, се е сблъскал с идващ насрещно движещ се камион, превозващ алкохол в цистерна. Микробусът е бил изхвърлен отстрани на пътя.
Гръцкото министерство на външните работи незабавно инструктира гръцкото посолство в Букурещ и неговия консулски отдел да окажат всякаква възможна помощ на гръцките граждани и техните семейства. Специален екип от посолството е изпратен на мястото на инцидента и в болниците, където са откарани пострадалите.
- Шумахер се придвижва с инвалидна количка
- Джузепе Роси: Любопитен съм да видя Роналдо като актьор
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]