Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
Шампионката от Ролан Гарос през 2008 г. и бивша номер едно в света, сръбкинята Ана Иванович, официално подаде молба за развод с футболиста Бастиан Швайнщайгер след девет години брак.
Иванович е подала иск в Окръжния съд в Мюнхен и е поискала издръжка за дете в Палма де Майорка, съобщава Bild. Двойката има три деца. Медийни публикации сочат също, че Швайнщайгер е бил забелязан с нова приятелка.
По-рано бе съобщено, че 38-годишната Иванович и 41-годишният Швайнщайгер са се разделили през февруари 2025 г. Ана живее в родния си Белград със синовете си Лука, Леон и Тео. Швайнщайгер напоследък пътува много по работа, но в свободното си време живее в Мюнхен.
- Играч почина, след като глътна монета по време на мач
- Джон Сина би Кристиано Роналдо за "Личност на годината"
- Почина легенда на Нотингам Форест
- Фланелка на Марадона бе продадена за рекордни пари
- Футболист почина след падане от 70 метра
- Норвежки биатлонист почина на 27-годишна възраст
- Звезда на ЦСКА се похвали с голяма радост
- Руди Гела скочил на Далоолу заради обида на етнос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]