Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
Нападателят на Португалия и саудитския отбор Ал-Насър Кристиано Роналдо участва в предизвикателство, създадено от YouTuber-а Марк Робер. Като част от експеримента, португалският играч стреля по врата, защитавана от вратар с изкуствен интелект.
Кристиано Роналдо се нуждаеше от 12 удара, за да отбележи. Нападателят използва различни техники, за да надхитри изкуствения интелект, включително един опит с "паненка“ . Съотборниците на Роналдо наблюдаваха предизвикателството и след успешния му опит се затичаха да поздравят съотборника си.
Кристиано Роналдо е най-резултатният играч за всички времена на Португалия, със 143 гола в 226 мача.
- Реал Мадрид потвърди травмата на Валверде, халфът пропуска Ел Класико
- Дани Алвеш събра 35 000 души като евангелски проповедник
- Легендата на световния баскетбол Хосе „Пикулин“ Ортис почина на 62 години
- Милиони фенове под въпрос: ТВ правата за Мондиал 2026 буксуват в Индия и Китай
- Сър Алекс е приет в болница преди дербито с Ливърпул
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Генерал бе отстранен след прелитане на изтребители над футболен мач
- Мудрик обжалва наказанието си в CAS, дата за изслушване още няма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]