Фен е в критично състояние, след като падна от етаж на залата на Питсбърг
Фен, присъстващ на победата с 6:3 между Питсбърг Пингуинс и Сейнт Луис Блус, е бил откаран в болница, след като е паднал от горния етаж на PPG Paints Arena, съобщава ESPN.
Инцидентът се случи в началото на първия период, след като Антъни Манта направи резултата 2:0.
Парамедиците са оказали медицинска помощ на фена и след това са го транспортирали до болница, разположена на няколко пресечки от арената. Мачът е продължил, докато мъжът е получавал медицинска помощ. Полицията в Питсбърг съобщи, че мъжът е в критично състояние.
"Неловко е да се говори за точки, когато чуваш такива неща. Мислите и молитвите ни са с него и семейството му и се надяваме, че е добре“, каза капитанът на Питсбърг Сидни Кросби .
- Дончич празнува рождения си ден с Джокович след победата на Лейкърс
- Тръмп за Иран и Мондиал 2026: Не ме интересува дали ще участват
- Напрежение в Барселона: фенове счупиха стъклото на автобуса на Атлетико
- Загадъчната красавица от трибуните на „Сан Сиро“ подлуди социалните мрежи
- Иранските футболистки бойкотираха националния химн
- Белодробна инфекция отнела живота на Джони Велинов
- Холгер Руне блокиран в Катар заради ситуацията в Близкия изток
- Легендарният Георги Велинов пое по своя път към небето
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]