Съндърланд отстрани разследван за сексуално насилие
Защитникът на Съндърланд Тайтъс Брамбъл бе отстранен от отбора заради разследването си от полицията по обвинения в сексуално насилие и и притежаване на наркотици Клас А. Както вече FUTBOL TV съобщи, 30-годишният футболист бе арестуван в сряда вечер и по-късно освободен под гаранция в ранните часове на деня.
"Съндърланд може да потвърди, че Тайтъс Брамбъл бе отстранен от всички занимания на тима, в очакване на резултатите от вътрешното разследване. Играчът няма да присъства на тренировките на отбора и докато трае разследването няма да бъде на разположение за нашите мачове. Клубът не е в състояние да коментира повече ситуацията", обяви на официалния си сайт Съндърланд
По такъв начин, Брамбъл няма да вземе участие за съботния двубоя на „черните котки" срещу Уест Бромич на „Стейдиъм ъф Лайт", който е част от седмия кръг на Висшата лига на Англия.
- Почина легенда на Нотингам Форест
- Фланелка на Марадона бе продадена за рекордни пари
- Футболист почина след падане от 70 метра
- Норвежки биатлонист почина на 27-годишна възраст
- Звезда на ЦСКА се похвали с голяма радост
- Руди Гела скочил на Далоолу заради обида на етнос
- Арда ще плаща десетки хиляди на мениджърска компания
- Вратарят на ЦСКА се сгоди
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]