Мбапе за обвиненията в изнасилване: Натъжи ме
Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе се изказа относно обвиненията в изнасилване в Стокхолм, които се появиха в пресата през 2024 г.
"Нямах нищо общо с това. Просто бе тъжно да видя как всички се хвърлиха върху това, сякаш бе парче месо, когато бе толкова сериозна тема. За съжаление, на твърде много жени се случва да го използват за заглавия и статии. Никой не се замисли какво ще се случи с евентуалната жертва. И когато всички осъзнаха, че нямам нищо общо с тази история, какво се случи? Беше захвърлена настрана, никой не знае къде е, никой не го е грижа. Това е чувствителна тема и аз бях тъжен.
Знаех, че мога да се справя, защото не бях замесен. Полицията никога не ме извика, името ми никога не бе споменато. От самото начало знаех, че всичко ще бъде наред, но е трудно. Особено за близките ти, а още повече за жените. Искаш или не, когато говориш за това, усещаш в очите на човека, с когото говориш, мисълта: "Ами ако има дори 1% шанс той да е направил нещо?“. Това ме нарани. Но нямаше нищо общо с мен... Това е естествена реакция от страна на жените около мен, защото твърде много преминават през същото“, заяви Мбапе.
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Жозе Моуриньо поиска звездата на Лейпциг Ян Диоманде в Реал Мадрид
- ФИФА публикува нови кадри с Джуд Белингам след полуфинала с Аржентина
- Анхел Кореа се завърна в Аржентина и подписва с Ривър Плейт
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]