Бивш играч на Барса пострада тежко след ухапване от куче
Нападателят на Арис Карлес Сайол, който преди това игра за Барселона, е бил хоспитализиран, след като е бил ухапан в гениталната област от куче, съобщи акаунтът на Барса Универсал в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Футболистът е разпръсквал бой между две кучета и е бил ранен. Испанецът е откаран в болница, състоянието му се оценява като тежко.
Сайол е продукт на "блаугранас“ и победител в испанското първенство за сезон 2018/2019 като част от каталунския отбор. Миналия сезон футболистът игра за Хетафе, отбелязвайки три гола в 27 мача от Ла Лига. Нападателят премина в гръцкия клуб през лятната пауза.
- От Федерацията на Румъния очакват медицинско заключение за Луческу
- Играч от ВЛ се оплака, че е възприеман като гей
- AS: Пенев води тежка битка срещу чудовище
- Пука Накуа отново раздвижи езиците
- Текпетей: Расизмът няма дом тук
- Почина легенда на Локо Пловдив
- Полузащитник на Галатасарай загуби съзнание след сблъсък в мач за Купата
- Вратарят на Кремонезе е бил ранен от сигнална ракета
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]