Барса представи нов екип в сътрудничество с марката Коби Брайънт
Барселона представи втория си екип за сезон 2025/2026 от американската марка Nike, който е изработен в сътрудничество с марката на легендарния баскетболист Коби Брайънт .
"Тази униформа отдава почит на легенда от НБА, който винаги публично е изразявал уважението и възхищението си към ФК Барселона, неговия стил на игра и неговите играчи.
ФК Барселона и Nike правят смела и емблематична крачка в света на клубната екипировка. Втората фланелка за сезон 2025/26 ще замени известния Swoosh с Kobe Sheath, логото с меч, което е отличителен белег на марката на Коби Брайънт. Като цяло, това е част от сътрудничеството между легендата на НБА и ФК Барселона, родено от споделена култура на спортни постижения, която характеризира Брайънт и е част от ДНК-то на Барселона. Това ново развитие засилва връзката между Nike и ФК Барселона и има за цел да разшири влиянието на Mamba Manality и да вдъхнови нови поколения спортисти както на терена, така и извън него“, се казва в изявление на официалния уебсайт на клуба.
- Флик: Барселона игра силно, но отпадането боли
- Симеоне: Барселона ни затрудни, но сме доволни – чака ни финал
- Барса бе на крачка от чудото, но Атлетико издържа и е на финал
- Напрежение в Барселона: фенове счупиха стъклото на автобуса на Атлетико
- Лапорта удари по масата: огромна преднина в подписите за изборите в Барса
- Барселона ще търси чудото срещу Атлетико Мадрид
- Флик вярва в чудо: Барса може да направи обрат срещу Атлетико
- Симеоне преди реванша: Ние сме там, където искаме да бъдем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]