Осъдиха Анчелоти на една година затвор
Старши- треньорът на бразилския национален отбор Карло Анчелоти е осъден на една година затвор за укриване на данъци. Специалистът е обвинен в укриване на доходи, свързани с правата върху неговия имидж, съобщава EFE.
Според източника, Анчелоти е осъден да плати и глоба от 386 361,93 евро. Прокурорът обвини бившия треньор на Реал Мадрид в измама в размер на 1 062 079 евро през данъчните години 2014 (386 361 евро) и 2015 (675 718 евро) по време на първия му престой в Реал Мадрид.
По време на същия процес италианският треньор беше оправдан по друго евентуално данъчно престъпление, извършено през 2015 г., също свързано с изземването на правата му върху изображението, докато е бил служител на Реал Мадрид.
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля да възобнови преговорите с Винисиус
- Стана ясно защо Перес харесва Клоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]