Четирима фена загинаха в Алжир
Броят на загиналите зрители след падане от горна трибуна на стадион след победата на МС Алжер в алжирската топ лига, се е увеличил до четирима, съобщи Ройтерс.
Четвъртият фен е починал в болница, където е бил лекуван за наранявания, получени при инцидента на 21 юни, информира алжирският клуб във Фейсбук.
Един зрител е починал на място на стадион "5 юли“ в столицата Алжир, съобщиха местните власти, а алжирското здравно министерство съобщи, че още двама са починали от нараняванията си на следващия ден.
Местните медии съобщават, че зрителите са паднали, след като ограда на горната трибуна се е счупила, като страницата на El Heddaf TV във Facebook публикува видеоклип, показващ как част от парапет се срутва върху долния етаж./БТА
- Дончич празнува рождения си ден с Джокович след победата на Лейкърс
- Тръмп за Иран и Мондиал 2026: Не ме интересува дали ще участват
- Напрежение в Барселона: фенове счупиха стъклото на автобуса на Атлетико
- Загадъчната красавица от трибуните на „Сан Сиро“ подлуди социалните мрежи
- Иранските футболистки бойкотираха националния химн
- Белодробна инфекция отнела живота на Джони Велинов
- Холгер Руне блокиран в Катар заради ситуацията в Близкия изток
- Легендарният Георги Велинов пое по своя път към небето
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]