Гуардиола се помири със съпругата си
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола е провел помирителни разговори със съпругата си и страните може да избегнат бракоразводния процес.
Този сезон е най-трудният за Гуардиола през деветте му години в Сити. В допълнение към проблемите на "гражданите“ на футболния терен, се добавиха и проблеми в личния живот на Хосеп.
През януари стана известно, че Гуардиола се разделя със съпругата си Кристина Сера, с която бяха заедно от 30 години, след като се ожениха през 2014 г.
Говори се, че Кристина е реагирала по този начин на новия договор на Гуардиола със Сити, очаквайки Хосеп да напусне английския клуб в края на сезона и да си вземе 12-месечен творчески отпуск, прекарвайки повече време с нея.
Въпреки това, Daily Mirror съобщава, че Гуардиола и Сера вече са готови да си дадат втори шанс. Заради помирението, Хосеп дошъл при Кристина за три дни на Великден.
Твърди се, че Гуардиола е обещал на Сера поне един ден в седмицата да пътува с частен самолет, платен от Сити, до Барселона, където двойката си купи дом през 2021 г.
Да добавим, че Гуардиола има още две години от договора си със Сити. "Гражданите“ напълно очакват каталунецът да изпълни задълженията си към клуба.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]