Чеченска боксьорка бе бита за втори път през последните шест месеца
Чеченската боксьорка Аминат Елбукаева бе нападната и бита в Швейцария за втори път в рамките на шест месеца. Това съобщи самата спортистка на страницата си в социалните мрежи.
Според Аминат тя е била нападната от тълпа мъже, когато се е прибирала у дома след тренировка. Тя била ударена отзад по главата, от което изгубила съзнание. Според спортистката обаче нападателите продължили да я ритат, докато тя лежала в безсъзнание на земята.
Припомняме, че в началото на юни Аминат също беше нападната от няколко мъже. Тогава Елбукаева бе завързана от петима чеченци и получи мозъчно сътресение, ребрата й бяха счупени, а лицето й разрязано. Стана ясно, че причината за нападението е, че момичето е тренирало по шорти, което според сънародниците на Аминат нарушава благоприличието и е в разрез с нормите в исляма.
- ФА започна разследване на Сър Ратклиф
- Адвокатът на Рибери коментира слуховете за „досиетата на Епщайн“
- Арестуваха бивш шеф на ЦСКА
- Инфантино бе добавен към базата данни на „Миротворец“
- Братът на Ансу Фати е заподозрян в престъпление, извършено в дома на Ямал
- Деле Али „лекува“ депресия с посещение в казина
- Луческу напусна болницата
- Семейна трагедия сполетя Салах
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]