Братът на Погба застава пред съда
Братът на световния шампион по футбол Пол Погба ще бъде изправен пред съда с още петима други като част от делото за изнудването на футболиста, което започна преди две години. Това заявиха от Прокуратурата в Париж.
Съдията нареди шестимата мъже да бъдат изслушани във връзка с изнудването на Погба, за което са заподозряни брат му - Матиас, както и приятели от детството.34-годишният Матиас Погба ще бъде съден "за опит за изнудване и престъпен заговор".
По време на разследването Погба разкри, че е платил 100 000 евро на организираната група, в която влиза и брат му.
Адвокатът на Матиас Погба отказа коментар. Случаят стана "обществен", след като Матиас Погба заплаши в социалните мрежи, че ще направи "изключителни" разкрития за брат си, агента му Рафаела Пимента и Килиан Мбапе. Той също е бил футболист, като изкарва голяма част от кариерата си в треторазредни отбори.
По-рано през годината Пол Погба бе наказан да не играе футбол 4 години, след като даде положителен тест за тестостерон като футболист на Ювентус. Той обжалва наказанието в Арбитражния съд в Лозана.
- В Казахстан задържаха фенове на Брюж за носене на костюми „Борат“
- Намериха мъртъв по-големия брат на Неманя Видич
- Дани Алвеш съди бившата си съпруга
- Барса обяви смъртта на бивш играч и треньор
- Алваро Мората и Алис Кампело тръгват по различни пътища
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
- Бившата на Пайе го обвини в насилие
- Роналдо и Джорджина се сбогуват с дома на мечтите си, преди още да се нанесат
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]