Бащата на Неймар не е платил гаранцията за Алвеш
Бащата на нападателя на Ал-Хилал Неймар каза, че семейството на известния бразилски футболист не е помогнало за плащането на гаранция в размер на 1 милион евро за бившия играч на Бразилия и националния отбор на Барселона Дани Алвес, който беше осъден на 4,5 години за изнасилване .
"Както всички знаят, в началото помогнах на Дани Алвеш. Без никаква връзка с неговия иск.
В настоящата ситуация, различна от предишната, в която испанските съдилища вече се произнесоха, хората спекулират и се опитват да свържат моето име и името на сина ми с проблем, който днес вече не зависи от нас.
Надявам се Дани, заедно със семейството си, да намери всички отговори, които търси. За нас, за семейството ми това е краят. И точка“, написа Неймар да Силва Сантос старши в социалната си мрежа.
Припомняме, че по-рано медиите съобщиха, че благодарение на гаранция от 1 милион евро Алвеш ще бъде освободен от затвора до произнасянето на окончателната присъда.
- Аржентински депутат защити националния отбор от обвиненията в расизъм
- Фен на Тигре беше прострелян след победата над Насионал в Южноамериканската купа
- Розалия се извини след скандала около публикацията си след финала на Мондиал 2026
- Почина бащата на Маурицио Сари
- Спортният журналист Лука Еспозито е убит в Южна Италия
- Президентът на футболната федерация на Кюрасао подаде оставка заради онкологично заболяване
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Радост в ЦСКА 1948: Огнян Младенов стана баща на момиченце
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]