Фиорентина обяви за кончината на генералния директор
Фиорентина съобщи, че днес, 19 март, е починал генералният директор на "виолетовите" Джузепе Бароне.
"С дълбока болка и голяма тъга днес Фиорентина губи една от своите отправни точки, фигура, която беляза новата история на клуба и която никога няма да бъде забравена. Изпълнителният директор Джузепе Бароне почина днес в болницата "Сан Рафаеле" в Милано, след като се разболя в неделя.
Роко Комисо и семейството му, Даниеле Праде, Николас Бурдисо, Алесандро Ферари, Винченцо Италиано, Кристиано Бираги и цяла Фиорентина са унищожени от ужасната загуба на човек, който предложи високия си професионализъм, сърцето и страстта си към тези цветове, приятел на разположение и винаги там за всички моменти, както най-щастливите, така и преди всичко най-трудните.
Целият лилав свят прегръща съпругата му Камила, децата му и цялото семейство Бароне в този момент на голямо отчаяние“, се казва в изявление на официалния уебсайт на Фиорентина.
Припомняме, че Бароне зае поста си през 2019 г.
- Аталанта се справи с Фиорентина за първи успех при новия си треньор
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Двама от Челси могат да продължат в Серия А
- Ваноли: Трябва да се върнем към основите
- Новите треньори на Дженоа и Фиорентина дебютираха с реми
- Ваноли: Осъзнавам, че сега не е време за празнуване
- Ваноли: Уверен съм, че с упорита работа ще успеем
- Ваноли оглави Фиорентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]