Бела Хадид показа умения за езда в стилна визия
Моделът Бела Хадид най-после се върна към нормалния си живот след продължително лечение на лаймска болест. Момичето винаги е било голям любител на конете, така че веднага щом се появи възможност, тя се върна към конната езда.
Онзи ден Бела участва в първото си голямо състезание, което обяви в социалните си мрежи. Хадид публикува снимки с коня си Тито и отбеляза, че възможността да язди коне я прави безкрайно щастлива.
"Никога не спирайте да опитвате нещо ново. Чувствам се щастлива, че имам възможност да продължа да уча. Благодаря ти Тито! Винаги ще те обичам“, написа моделът.
Между другото, Бела се появи на хиподрума в един от най-модерните тоалети за сезона. Каубойският стил в близко бъдеще обещава да превземе улиците на всички градове и да си проправи път в гардеробите на модата. Хадид определено знае много за кънтри музиката, така че определено може да бъде взет под внимание нейния образ.
- Мирча Луческу е получил сърдечен пристъп и е в реанимация
- Килиан Мбапе и Естер Експосито официализираха връзката си
- Хейли Стайнфелд и Джош Алън станаха родители на момиченце
- Стейни се извини след конфликта с Нина Драма
- Инвеститори искат клуб, управляван изцяло от изкуствен интелект
- Усик и Джошуа се срещнаха с Шевченко: Може някой ден да играем футбол заедно
- Съдът отхвърли иска на Кардиф за трагедията със Сала
- Луческу: Чувствам се добре, но оставам под наблюдение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]