Крадци се опитаха да ограбят двама от Лион по време на мач
Аржентинският защитник Николас Талиафико и френският полузащитник Максенс Какере, и двамата представляващи Лион, са били жертви на опити за обири на домовете им по време на мача на техния отбор срещу Нант в сряда от 17-ия кръг на Лига 1, съобщава L'Equipe.
Малко след последния съдийски сигнал Талиафико бе видян да се втурва към съблекалнята с разтревожено лице. В този момент аржентинският защитник е предупреден, че в негово отсъствие някой се опитва да проникне в къщата му. Нападателят стигнал само до градинката, след което избягал при пристигането на полицията.
Какере стана жертва и на опит за грабеж в дома му. При него алармата се е задействала и престъпникът е избягал.
Лион победи Нант с 1:0 и се изкачи до 15-о място в Лига 1 с 16 точки след 17 мача.
- Лион пречупи Лориен след почивката и сложи край на лошата серия
- Анонс на 29-ти кръг на Лига 1
- Лион изпусна шанс да се изкачи в класирането след нулево равенство с Анже
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Монако с впечатляващ обрат срещу Лион
- Анонс на 27-ми кръг на Лига 1 – срещите в петък и събота
- Селта победи Лион с 2:0 и се класира за четвъртфиналите на Лига Европа
- Анонс на срещите – реванш от 1/8-финалите на Лига Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]