Студиото на Бекъм ще заснеме сериал за ерата "Галактикос"
Според Deadline, студиото на Дейвид Бекъм Studio 99 и филмовата компания Fulwell 73 са започнали работа по нова документална поредица за футбола. Той ще бъде посветен на периода на "Галактикос", когато за отбора играха най-скъпите футболисти в света, сред които Зинедин Зидан, самият Бекъм, Роналдо, Луиш Фиго и други суперзвезди.
Инсайдери отбелязват, че кабелният канал ESPN все още не е одобрил продукцията на шоуто, но преговорите вече са на финала. По своята структура проектът ще наподобява други спортни сериали от последните години - "Последният танц" за Майкъл Джордан, "Всичко или нищо" за Ювентус и "Бекъм" за кариерата на известния британски полузащитник.
"Галактикос" все още няма точна дата на излизане.
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]