В Турция арестуваха и бившия шеф на съдийския корпус
Турската полиция проведе в късния следобед на понеделник още арести, свързани с мегаделото с уговорените мачове в южната ни съседка, съобщава новината Fanatik. Както е известно, по-рано днес по същата причина бе задържан бившият председател на местната футболна федерация Махмут Йозгенер, както и президентът на Трабзонспор Садри Шенер.
Според информацията в различни краища на страната при специализирана полицейска операция са арестувани вицепрезидентът на Бурсаспор Левет Казил, бившият шеф на съдийския корпус Мехмет Йозертен, вицепрезидентът на Бешикташ Сердар Адали, старши треньорът на Сивасспор Реза Чалъмбай, ръководителят на националните отбори Мехмет Левент и ексмениджърът на Бешикташ Синан Енгин.
Бившият шеф на съдийския корпус се е намирал на почивка в Бодрум, откъдето е бил натоварен със самолет за Истанбул, и утре ще бъде разпитан от следователи.
- Ана Иванович подаде молба за развод с Швайнщайгер
- Дзола: Вярвам, че Михайлов и Пенев ще се справят
- Директор на Атланта няма да се завърне в клуба, заради заболяване от рак
- Фенове на Левски даряват пари за Пенев
- Спас Делев стана баща на момче
- Стана ясна причината за хоспитализацията на Любо Пенев
- Неймар страдал от клаустрофобия
- Роналдо надхитри вратар с изкуствен интелект от 12-я опит
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]