Бащата на Фирмино почина по време на почивка в Дубай
Бащата на бившия нападател на Ливърпул, а сега играч на саудитския Ал Ахли Роберто Фирмино почина по време на почивка в Дубай със семейството си. Това съобщава UOL.
Според източника причината за смъртта на 62-годишния мъж е инфаркт.
32-годишният нападател стана свободен агент това лято заради изтичането на договора му с Ливърпул, към който се присъедини през 2015 г. от германския Хофенхайм. Роберто Фирмино записа 362 мача във всички състезания за "червените", като отбеляза 111 гола и направи 72 асистенции.
Този сезон бразилецът взе участие в 14 мача на Ал-Ахли, в които отбеляза три гола и направи три асистенции. Настоящият договор на играча с клуба от Саудитска Арабия е до лятото на 2026 г.
- Ливърпул постигна договорка с Ираола, назначението е въпрос на време
- Слот не е очаквал уволнението си, планирал е лятната селекция на Ливърпул до последния момент
- Сър Кени Далглиш разкри, че се бори с рак
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Саудитски клубове следят Ибраима Конате след раздялата му с Ливърпул
- Реднап: Ако Ливърпул вярваше в Шаби Алонсо, щеше да го назначи
- Слот се сбогува с Ливърпул: Този клуб винаги ще бъде сред европейския елит
- Карагър: Бях шокиран от уволнението на Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]